Baker Business 3

Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut61.41 MB
  • Sürüm2.1.0
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciAdam Bowles

Baker Business 3 indir. Simülasyon Oyunu kategorisindeki bu uygulama iPhone (mobil) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Baker Business 3 oyununda kendi fırınınızı işletmek için sunulan içeriklerin her birini değerlendirebilirsiniz. iOS işletim sistemi bulunan akıllı cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanacağınız Baker Business 3 ile akıllı cihazınızı sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. iOS işletim sistemi bulunan akıllı cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanacağınız Baker Business 3 oyununda kazanmak için stratejik planlarınızı devreye sokmanız gerekebilir. Fırın malzemeleriyle en sevdiğiniz tarifleri pişirirken seviye atlayın, fırınınızı yükseltin ve müşterilerinize lezzetli unlu mamüller sunun. Pişirme oyunlarını seviyorsanız, pişirmek için çeşitli öğeleri keşfetmeye odaklanın.

Baker Business 3'te kendi fırınınızı yönetme deneyimini yaşayacaksınız. Malzeme satın alarak, çok çeşitli açılabilir tarifler pişirerek, fırınınızı geliştirerek ve çeşitli müşterilerinize taze pişmiş ürünlerinizi sunabilirsiniz. Tüm bunları yaparken seviye atlayarak pastaneniz için daha fazla sürpriz tarifin ve öğenin kilidini ücretsiz olarak eğlenceli bir hızda açın. Her bir içeriği ile oyuncuların beğenisini kazanan Baker Business 3 oyununda taktiksel becerilerinizi kullanarak oyun alanınızı geliştirebilirsiniz. Pasta, kurabiye, kek, çörek, kek, ekmek, kahve, gazoz, parfe, meyve suyu ve daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli unlu mamuller pişirin ve satarak kazancınızı artırın.

Baker Business 3 indir

Sevdiğiniz yiyecekleri pişirmek ve ardından satmak için hazır olun. Seviye atladıkça, araştırmak istediğiniz tarif kategorisini seçebilecek ve ne tür bir fırına sahip olacağınıza karar verebileceksiniz. Çörek ve kurabiye seviyorsanız daha fazla beklemenize gerek yoktur. Her bir içeriği ile dikkatleri üzerine toplayan Baker Business 3 oyununda pek çok içeriği değerlendirebilirsiniz. Bu kategorilerde yeni tarifler keşfetmeye devam edin. Geleneksel fırıncılık tarzına geçmek ve ekmek ve pastanın kilidini açmak ister misiniz? Bunu yapabilirsiniz. Mümkün olduğu kadar çok çeşit unlu mamul satmak için yeni içeriklerin her birini değerlendirmeye odaklanın. Gerçek yemek pişirme malzemelerinin her birini toplayarak en iyisini yapmaya odaklanın.

Her tarif, stoklayabileceğiniz ve pişirebileceğiniz belirli bir miktarda farklı gerçek yaşam pişirme malzemeleri gerektirir. Seviye atladıkça, pişirme talebinizi karşılamak için malzemeleri daha yüksek miktarlarda veya toplu olarak satın alabileceksiniz.Müşterileriniz her zaman fırınınızda yeni ürünler arıyor, bu nedenle her seviyede kilidini açtığınız tüm yeni yiyecekleri pişirmeyi ve stoklamayı unutmayın. Daha fazla fırın, eşya vitrini, ekmek rafı ve daha fazlasının kilidini açıp satın alarak fırıncılıktan seviye atladıkça fırınınız sizinle birlikte genişleyebilecek. 90'dan fazla farklı pişirilebilir tarifin kilidini açın. 40'tan fazla gerçek hayattan pişirme malzemesiyle pişirin. Bir bahşiş kavanozundan atıştırmalık buzdolabına ve çok daha fazlasına kadar çeşitli fırın yükseltmelerinin kilidini açın.

Baker Business 3 indir